Lokalizacja konferencji

Carbon 2012 Lokalizacja konferencji

Konferencja zorganizowana przez Polskie Towarzystwo węgla, pod patronatem Akademii Górniczo -Hutnicza, odbędzie się w kompleksie auli Auditorium Maximum , położonym w samym centrum miasta Krakowa.

Miasto Kraków jest jednym z najstarszych miast w Polsce , położone nad Wisłą w Małopolski . Miasto niemal od zarania polskiej historii do XVII wieku byłpolitycznym i administracyjnym , stolica kraju, a pozostała jego intelektualne i kulturalne centrum do dnia dzisiejszego . W 1978 rokuhistoryczne centrum miasta , który obejmuje Stare Miasto , Kazimierz iZamek Królewski na Wawelu , został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO . Połączenia Miastounikalny kompleks architektury , sztuki i kultury. Dzięki tego dziedzictwamiasto zostało uhonorowane tytułem Europejskiej Stolicy Kultury w 2000 roku. Dziś Kraków jest także jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych i turystycznych kraju, oraz siedziba dla wielu instytucji kulturalnych , teatrów, kin , muzeów i Filharmonii , które czynią życie przyjemnym dla mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto z roku na rok . Kraków tomiasto studentów ,ważnym centrum edukacji z wielu uczelni , wśród nichnajstarszy i najbardziej znany uniwersytet w Polsce -Uniwersytet Jagielloński .

Szukamy dla Ciebie w tym pięknym mieście w Carbon 2012 , dając również możliwość odkrywania uroków tego historycznego miejsca Polski .

Więcej szczegółów na temat Krakowa i AGH można znaleźć na stronach internetowych :

http://www.cracow-life.com/

http://www.krakow.pl/english/

http://www.agh.edu.pl/en/university/about-us/history-and-traditions.html

Brak możliwości komentowania